• Automatyka Bramy segmentowe Warszawa Śląsk Łódź, Bramy garażowe i przydomowe

Automatyka do bram

Napędy do bram oraz szlabany

Automatyka
01/ Automatyka Do bram garażowych
01/ Automatyka Do bram garażowych

Zastosowanie automatyki garażowej i systemu zdalnego sterowania podnosi komfort użytkowania bramy. Napęd zbudowany jest z głowicy, jednolitej szyny prowadzącej z łańcuchem oraz cięgna łączącego te elementy z bramą garażową. Szyna mocowana jest do sufitu a jej długość dostosowana jest do warunków montażowych oraz wymiarów otworu garażowego.

Na jej końcu mocowana jest głowica z silnikiem, transformatorem, oświetleniem i centralą sterującą. Praktycznie każda bramę można wyposażyć w napęd elektryczny a na wybór odpowiedniego urządzenia mają wpływ m.in. powierzchnia bramy oraz częstotliwość jej otwierania. Wszystkie sprzedawane przez nas napędy wyposażone są w funkcję delikatnego startu i domknięcia bramy. Po uruchomieniu brama otwiera się wolno, osiąga standardową prędkość, aby przy końcu ponownie zwolnić. W przypadku braku prądu bramę można odblokować wewnątrz za cięgno lub za pomocą zamka odblokowującego z wkładką patentową.

Współpracujemy z największymi producentami automatyki do bram. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Napędy serii VER www.came.pl

FAAC D600 i FAAC D1000 www.faac.pl

HATO FB180 i HATO FB200 www.hato.com.pl

02/ Automatyka Do bram przemysłowych
02/ Automatyka Do bram przemysłowych

Zastosowanie automatyki garażowej i systemu zdalnego sterowania podnosi komfort użytkowania bramy. Napęd zbudowany jest z głowicy z silnikiem wyposażonej w centralę sterującą, moduł wyłączników krańcowych oraz opcjonalny kołowrotek z łańcuchem. Całość mocowana jest do za pomocą podstaw montażowych. Praktycznie każda bramę przemysłową można wyposażyć w napęd elektryczny a na wybór odpowiedniego urządzenia mają wpływ m.in. powierzchnia bramy oraz częstotliwość jej otwierania. Zastosowanie systemu JNK umożliwia zamontowanie napędu w każdych warunkach a jedynym wymogiem jest odpowiednia szerokość lewego lub prawego węgarka. Wszystkie sprzedawane przez nas napędy do bram przemysłowych wyposażone są w parę fotokomórek, które zatrzymają bramę, gdy osoba lub przedmiot znajdą się w strefie zagrożenia. W przypadku braku prądu napęd można odblokować ręcznie za pomocą mechanizmu odblokowującego.

Napędy serii C-BX www.came.pl

03/ Automatyka Do bram przesuwnych
03/ Automatyka Do bram przesuwnych

UWAGA! Tylko na indywidualne zamówienie. Zastosowanie automatyki do bramy przesuwnej i systemu sterowania podnosi komfort i bezpieczeństwo użytkowania bramy wjazdowej. Brak konieczności wysiadania z samochodu zdecydowanie obniża ryzyko napadu lub kradzieży samochodu. Nasze doświadczenie pozwala na optymalny dobór modelu, uwzględniając szerokość bramy, ciężar oraz sposób jej otwierania. Standardowy system automatyki do bramy przesuwnej zawiera: siłownik, centralę sterującą, fotokomórki, nadajniki i odbiornik zdalnego sterowania, listwę zębatą oraz na życzenie lampę ostrzegawczą i antenę. Instalacja fotokomórek poprawia bezpieczeństwo użytkowania bramy wjazdowej. W przypadku pojawienia się na linii zabezpieczonej fotokomórką przedmiotu lub osoby napęd zostanie natychmiast zatrzymany. Ponowne jego uruchomienie będzie możliwe dopiero po usunięciu przeszkody. We wszystkich oferowanych napędach istnieje możliwość ręcznego otwarcia bramy w przypadku braku prądu lub uszkodzenia urządzenia. Planując montaż automatyki do bram wjazdowych muszą Państwo pamiętać o doprowadzeniu w pobliże bramy odpowiednich przewodów zasilających mechanizm oraz okablowania do fotokomórek. Wszystkie niezbędne informacje uzyskają Państwo u naszych Doradców Regionalnych lub w Punktach Sprzedaży.

04/ Automatyka Do bram dwuskrzydłowych
04/ Automatyka Do bram dwuskrzydłowych

UWAGA! Tylko na indywidualne zamówienie. Zastosowanie automatyki do bramy skrzydłowej i systemu sterowania podnosi komfort i bezpieczeństwo użytkowania bramy wjazdowej. Brak konieczności wysiadania z samochodu zdecydowanie obniża ryzyko napadu lub kradzieży samochodu. Nasze doświadczenie pozwala na optymalny dobór modelu, uwzględniając wymiary skrzydeł, ciężar oraz sposób otwierania bramy. Standardowy system automatyki do bramy skrzydłowej zawiera: dwa siłowniki, centralę sterującą, fotokomórki, nadajniki i odbiornik zdalnego sterowania oraz na życzenie lampę ostrzegawczą i antenę. Instalacja fotokomórek poprawia bezpieczeństwo użytkowania bramy wjazdowej. W przypadku pojawienia się na linii zabezpieczonej fotokomórką przedmiotu lub osoby napęd zostanie natychmiast zatrzymany. Ponowne jego uruchomienie będzie możliwe dopiero po usunięciu przeszkody. We wszystkich oferowanych napędach istnieje możliwość ręcznego otwarcia bramy w przypadku braku prądu lub uszkodzenia urządzenia. Planując montaż automatyki do bram wjazdowych muszą Państwo pamiętać o doprowadzeniu w pobliże bramy odpowiednich przewodów zasilających mechanizm oraz okablowania do fotokomórek. Wszystkie niezbędne informacje uzyskają Państwo u naszych Doradców Regionalnych lub w Punktach Sprzedaży.

Współpraca

Zapraszamy do współpracy firmy montażowe, deweloperskie, producentów i dystrybutorów stolarki okiennej i drzwiowej !!!

skontaktuj się

Transport

Dostarczamy towar na terenie całej Polski

sprawdź mapę punktów
grupy bramy polska

kontakt z nami

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas

Tel./Fax: 794-246-321
e-mail: biuro@bramypolska.pl