Bramy segmentowe Kraków, Warszawa, Łódź, Śląsk

Bramy przydomowe, przemysłowe, garażowe i boczne

Bramy segmentowe
01/ Bramy segmentowe Przydomowe
01/ Bramy segmentowe Przydomowe

Przydomowe bramy segmentowe to nowoczesny sposób zamknięcia garaży w budynkach mieszkalnych odpowiadający trendom architektonicznym XXI wieku.  Pionowo otwierany płaszcz pozwala na parkowanie samochodu bezpośrednio przed garażem. Bogata paleta modnych kolorów pozwala na dopasowanie naszych wyrobów do każdej elewacji i stolarki okiennej zgodnie z wymaganiami i życzeniami klientów.

Bramy segmentowe produkowane są z dwuściennych segmentów o grubości 40 mm zbudowanych z blachy stalowej ocynkowanej ogniowo. Przestrzeń między blaszanymi ścianami wypełniona jest twardą, bezfreonową pianką poliuretanową. Różne ich wysokości 500 mm, 610 mm i 730 mm pozwalają optymalnie dobierać ilość paneli do wysokości otworu. Izolację cieplną bramy zapewnia system uszczelek między panelami oraz na całym obwodzie. Prowadnice pionowe i poziome zbudowane są z grubościennej blachy ocynkowanej, co w parze z łożyskowanymi rolkami zapewnia bramie segmentowej trwałość i niezawodność. Każda brama wyposażona jest w system sprężyn skrętnych równoważących ciężar paneli i umożliwiających bezproblemową obsługę ręczną.

Zastosowanie napędu oszczędza Państwa czas i siły, podnosi komfort użytkowania bramy i sprawia, że otwieranie i zamykanie bramy przebiega sprawnie i szybko. Bogata gama akcesoriów dodatkowych zaspokoi Państwa oczekiwania.

02/ Bramy segmentowe Przemysłowe
02/ Bramy segmentowe Przemysłowe

Przemysłowe bramy segmentowe to nowoczesny sposób zamknięcia obiektów przemysłowych, hal stalowych, budynków produkcyjnych, warsztatów odpowiadający trendom XXI wieku. Doskonałym uzupełnieniem funkcjonalności bramy jest możliwość wmontowania drzwi wejściowych oraz zastosowanie różnych typów przeszkleń i zamknięć. Zastosowanie wzmocnionych komponentów sprawia że brama jest stabilna i solidna. Bogata paleta modnych kolorów pozwala na dopasowanie naszych wyrobów do każdej elewacji i stolarki okiennej zgodnie z wymaganiami i życzeniami klientów.

Bramy przemysłowe produkowane są z segmentów o grubości 40 mm zbudowanych z blachy stalowej ocynkowanej ogniowo. Przestrzeń między blaszanymi ścianami wypełniona jest twardą, bezfreonową pianką poliuretanową. Różne ich wysokości 500 mm, 610 mm i 730 mm pozwalają optymalnie dobierać ilość paneli do wysokości otworu. Izolację cieplną zapewnia system uszczelek między panelami oraz na całym obwodzie bramy. Prowadnice pionowe i poziome zbudowane są z grubościennej blachy ocynkowanej, co w parze z łożyskowanymi rolkami zapewnia bramie trwałość i niezawodność. Każda brama wyposażona jest w system sprężyn skrętnych równoważących ciężar paneli i umożliwiających bezproblemową obsługę ręczną.

Do naszych bram stosujemy automatykę wiodących firm europejskich CAME i FAAC. Zastosowanie napędu oszczędza Państwa czas i siły, podnosi komfort użytkowania bramy i sprawia, że otwieranie i zamykanie bramy przebiega sprawnie i szybko. Bogata gama akcesoriów dodatkowych zaspokoi Państwa oczekiwania.

Współpraca

Zapraszamy do współpracy firmy montażowe, deweloperskie, producentów i dystrybutorów stolarki okiennej i drzwiowej !!!

skontaktuj się

Transport

Dostarczamy towar na terenie całej Polski

sprawdź mapę punktów
grupy bramy polska

kontakt z nami

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas

Tel./Fax: 794-246-321
e-mail: biuro@bramypolska.pl