Producent bram segmentowych

Szeroki wybór i profesjonalne doradztwo

Kontakt
BramyPolska
Brzeziny k/Kielc
ul. Chęcińska 316
26-026 Morawica
tel: (041) 31-44-974
NIP: 959-094-21-78
Biuro handlowe Kielce
ul. Krakowska 123
25-701 Kielce
tel.: (41) 241-33-11
tel.: 0-606-446-621
e-mail: kielce@bramypolska.pl
e-mail: bp-krakowska@wp.pl
Allegro: link
Allegro: link
Dział sprzedaży hurtowej i transportu
tel.: 0-515-268-109
e-mail: hurt@bramypolska.pl
e-mail: transport@bramypolska.pl
Dział sprzedaży detalicznej
tel.: 794-246-321
e-mail: biuro@bramypolska.pl
e-mail: bramypolska@wp.pl
Allegro: link
Allegro: link
wyślij
Mapa dojazdu

 

Regionalni doradzcy

Warszawa
tel:. 022 24-53-971
tel:. 0-794-246-314
e-mail: warszawa@bramypolska.pl
Allegro: link

Kraków
tel.: 012 34-61-260
tel.: 0-794-246-312
e-mail: krakow@bramypolska.pl
Allegro: link

Łódź
tel.: 042 23-66-906
tel.: 0-794-246-307
e-mail: lodz@bramypolska.pl
Allegro: link

Katowice
tel.: 032 72-52-469
tel.: 0-794-246-309
e-mail: katowice@bramypolska.pl
Allegro: link

Radom
tel.: 048 66-01-334
tel.: 0-794-246-337
e-mail: radom@bramypolska.pl
Allegro: link

Rzeszów
tel.: 515-268-109
e-mail: bramypolska-rzeszow@wp.pl
Allegro: link

Lublin
tel. 515-268-109
e-mail: bramypolska-lublin@wp.pl
Allegro: link

Poznań
tel. 515-268-109
e-mail: bramypolska-poznan@wp.pl
Allegro: link

Częstochowa
tel.: 515-268-109
e-mail: producentbram@wp.pl
Allegro: link

Wrocław
tel.: 515-268-109
e-mail: bramypolska-wroclaw@wp.pl
Allegro: link

 

Znajdź najbliższy punkt sprzedaży

Współpraca

Zapraszamy do współpracy firmy montażowe, deweloperskie, producentów i dystrybutorów stolarki okiennej i drzwiowej !!!

skontaktuj się

Transport

Dostarczamy towar na terenie całej Polski

sprawdź mapę punktów
grupy bramy polska

kontakt z nami

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas

Tel./Fax: 794-246-321
e-mail: biuro@bramypolska.pl